Opinie

Karina – Asiu dzięki Tobie jestem pełna optymizmu 🙂 Nie wiem czy to pobożne życzenia i moja wielka chęć zamknięcia rozstępu ćwiczeniami ale wydaje mi się, że mój rozstęp na spiętych mięśniach jest mniejszy (z 3-4 palców na 2) i to dzięki ćwiczeniu umieszczonemu przez Ciebie na grupie. Może to tylko kwestia tego, że mięśnie są silniejsze i lepiej je spinam ale i tak się cieszę, bo jest jakiś postęp. Dziewczyno wykonujesz kawał dobrej roboty! Dzięki Ci dzięki! Pozdrawiam i ściskam mocno, tzn. spinam mocno

Ania – Dziękuję za świetne szkolenie “Aktywnosć fizyczna kobiet w ciąży”. Bardzo dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, pełen profesjonalizm 🙂

Karola – Panią Joannę poznałam przypadkiem. Udzieliła mi bardzo ważnych i przydatnych wskazówek całkiem bezinteresownie, zauważając że sposób w jaki prowadził mnie inny fizjo był nie odpowiedni dla mnie i mojego przypadku. Gdyby nie Pani Asia zapewne do tej pory jeździłabym i nabijała kieszeń pewnej Pani która sugerowała ze powinnam 2 x w tyg przyjeżdżać na mobilizację mięśni która zupełnie nic mi nie dała, jedynie 100zl mniej za każdym razem.
Pani Asia zaproponowała mi pomoc i telefonicznie (z racji odległości km) instruowała co i jak mam robić. Efekt jest ogromny po około 2 miesiącach ćwiczeń z 2,5 palca rozejścia teraz ledwie opuszka mieści się.
Moja wdzięczność wobec Pani jest ogromna ponieważ pomogła mi uporać się z moim problemem a także dała nadzieję na powrót do dawnej sylwetki!!! Cieszę się że istnieją jeszcze ludzie którzy chcą pomagać i rozumieją innych.

Weronika – Pani Asia nie tylko ma ogromną wiedzę, ale też pasję do tego, co robi. W sposób przystępny i serdeczny potrafi przekazać wiedzę i nawet mimo znacznej odległości stara się pomóc, jak potrafi. Pani Asiu, dziękuję za Pani wsparcie, myślałam, że mój brzuch tylko da się jakoś-tam-opanować ćwiczeniami. Dziś wierzę, że mój rozstęp może się zamknąć (aktualnie zszedł z 2,5 do 1 palca). Olbrzymie efekty widzę po ćwiczeniach, które od Pani dostałam i dołączyłam do wykonywanych ćwiczeń oddechowych.

Żaklina – Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu poprosiłam na grupie-rozstep mięśni brzucha o namiar do dobrego fizjoterapeuty. Polecono mi -Asię . Udałam się więc na wizytę do Wrocławia. Diagnoza-rozejście mięśni na 3 palce (dodam ze jestem 3 lata po drugiej ciąży i o problemie dowiedziałam się niedawno). Dostałam zestaw ćwiczeń na moje nietypowe utrwalone rozejście. Obecnie sumiennie ćwiczyłam przez cały miesiąc i SĄ EFEKTY-rozejście zmniejszyło się do 2 palców. Jestem bardzo zadowolona ze ćwiczenia od pani ASI działają. Bardzo dziękuje za fachowość i profesjonalizm w podejściu do klienta. Serdecznie polecam.

Julita – Asia naprawdę zna się na rzeczy i polecam gorąco jej kursy, pasja i umiejętność przekazania wiedzy to klucz do sukcesu – gratuluję i dziękuję że mogłam być jedną z uczestniczek Twoich szkoleń

Agata – Polecam bardzo kurs: “Ćwiczenia dla kobiet w ciąży”, prowadzony przez Panią Joannę Kmieć-Nowakowską. Jestem trenerką personalną i wiedzę, którą zdobyłam na zajęciach wykorzystam w pracy z moimi podopiecznymi. Zakres merytoryczny kursu, obejmował najważniejsze zagadnienia dotyczące okresu ciąży i czasu tuż po porodzie w kontekście aktywności fizycznej. Pani Joanna ma ogromne doświadczenie w pracy z kobietami, mówi w sposób ciekawy i jest bardzo zaangażowana.

Anna – Polecam Panią Asię, bardzo mi pomogła, dopasowała ćwiczenia do rozejścia i moich możliwości, udzielała rad pomiędzy spotkaniami i wspierała. Dzięki jej wiedzy udało mi się zamknąć rozstęp w niecałe 4 miesiące  POLECAM!

Olya – Gorąco polecam Panią Asię. Myślałam, że już nikt mi nie pomoże z moim brzuchem po ciąży, ale Pani Asia bardzo fajnie mnie poprowadziła i jestem zadowolona z efektów, a to dopiero początek. Miła, profesjonalna, zawsze pomocna. Słucha potrzeb swych pacjentek i stara się pomóc. Polecam

Kasia – Świetne szkolenia, dużo przydatnej wiedzy i umiejętność przekazywania jej. A do tego uśmiech i anielski spokój. To Pani Asia. Polecam serdecznie!!!

Aleksandra – Osoba godna polecenia! Bardzo pomocna, udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Jest profesjonalna w tym co robi a przede wszystkim widać w tym pasję i chęć niesienia innym pomocy!!

Beata – Bardzo polecam !!! Asia jest przemiłą osobą i świetnie przekazuje wiedzę jaką posiada, daje pomocne wskazówki i indywidualnie dobiera ćwiczenia  Jest wspaniałym specjalistą w terapii kobiet  Dziękuję

Sylwia – Polecam z całego serca Panią Asię! Rewelacyjna fizjoterapeutka, która czyni cuda  Bardzo profesjonalna i serdeczna. Czuję, że jestem pod najlepszą opieką i walczę dalej pełna motywacji  Dziękuję!

Kamila – Gorąco polecam wizytę u Pani Asi .� sympatyczna i mila ćwiczenia świetne A najważniejsze ze mogę w końcu iść na fitness!!!!!! bez obaw o mój brzuch dostałam zastępcze ćwiczenia dziękuję

Aleksandra – Szczerze polecam ćwiczenia Pani Asi. Bardzo motywują do wzięcia się za siebie, a najważniejsza w tym wszystkim jest właśnie mobilizacja. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości zwracając uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Nie ćwiczę długo a już widzę poprawę, to motywuje jeszcze bardziej. Bardzo dziękuję!

Camilla – Gorąco polecam wizytę u Pani Asi. Pełen profesjonalizm i przesympatyczna atmosfera. Ćwiczenia indywidualnie dobrane i rozpisane dokładnie co i jak robić. Super kontakt również po wizycie.

Basia – Pani Asia, należy do osób jakich dzisiaj już mało, to kobieta z misją i pasją! Współczesny dr Judym w spódnicy. Miałam możliwość być uczestniczką kursów prowadzonych przez Panią Asię, gorąco polecam i wrócę po więcej!

Sylwia – Opowiem Wam moją historię  Rok po porodzie mój brzuch wyglądał jakby zapomniał, że ten poród już sie odbył  Zaczęłam szukać przyczyn i trafiłam na tą grupę  Jak się okazało miałam rostęp na dwa i pół palca na spiętych mięśniach i 4 na luźnych, więc nie tak najgorzej, ale ten ciążowy bęben mnie irytował mocno. Trafiłam na super fizjoterpeutkę, która pokazała mi kilka ćwiczeń + dała kilka rad m.in. na temat mobilizacji blizny po cięciu oraz diety 🙂 Widząc te kilka ćwiczeń nie wierzyłam, że one mi coś pomogą, ale zaczęłam je wykonywać. 3 i pół miesiąca później na wizycie kontrolnej okazało sie, że rozstęp wrócił do stanu sprzed ciąży, jest fizjologiczny  a przy okazji zgubiłam 4 kg  Tą super fizjoterapeutką jest Asia !!!! Polecam!!!!!

Monia – Pani Joasia, jest wspaniałą kobietą i fizjoterapeutką. Przekonałam się o tym na warsztatach z nią. Umie dać nadzieję, ale nie tylko, bo i efekty! Przy niej można z powrotem poczuć swoją kobiecość, niestraszne z nią choroby – takie jak rozejście kresy, nietrzymanie moczu, itp. Potrafi nie tylko zatrzymać ten proces, ale przede wszystkim w odpowiednim momencie – zapobiegać! Jej wiedza jest cały czas poszerzana, wciąż ją uaktualnia o najnowsze metody fizjoterapii, jak i diety. Szczerze mówiąc dzięki niej, już nie mogę się doczekać następnego porodu. Już się nie boję, tak jak poprzednim razem gdy wiedzę miałam zerową i dopuściłam się do złego stanu. Dziękuję!  

Basia – Kiedy trafiłam do Asi mój kręgosłup był w opłakanym stanie – hipermobilność, skolioza i blokady pojawiające się losowo w każdym z trzech odcinków kręgosłupa. Od półtorej roku Asia rozwija moje możliwości i kondycję w toku treningów personalnych, motywuje, koryguje i wskazuje kolejne kierunki rozwoju. Dzięki ścisłej współpracy z moim fizjoterapeutą dobiera ćwiczenia, na które w danym okresie mogę sobie pozwolić. Dzięki temu udało mi się zbudować gorset mięśniowy i zniwelować większość z moich dolegliwości. A do tego ćwiczenia z takim trenerem są po prostu niesamowitą frajdą!
Dziękuję Asiu

Małgorzata – Ja również serdecznie polecam Panią Asię  Dziewczyny pamiętajcie, że każda z Nas jest inna i ma inne potrzeby, a Pani Asia indywidualnie pomoże uporać się z naszymi problemami… dzięki pomocy tej Pani udało mi się zmniejszyć moje rozejście z dwóch palców na jeden i to zaledwie po upływie dwóch tygodni…oczywiscie ćwiczę dalej ale za takie efekty serdecznie dziękuję

Marcin – Asia – Świetny kontakt z ludźmi, ogromna wiedza i łatwość przekazywania jej…a co za tym idzie zajęcia i szkolenia na które przychodzi się z wielką przyjemnością. Zdecydowanie polecam