DVD-kurs online i ebook dla kobiet w ciąży i w połogu

Zestaw: „Poradnik dla kobiet w ciąży i połogu.” (e-book) + „Kurs edukacyjno- treningowy dla kobiet w ciąży i po porodzie.” (videokurs online) to unikalny pakiet pełen wiedzy i wsparcia dla każdej przyszłej oraz świeżo upieczonej mamy. Został stworzony przez fizjoterapeutki uroginekologiczne, trenerki i mamy jednocześnie.

Poradnik to 100 stron wartościowych teści i konkretnych rozwiązań stworzonych przy współpracy z innymi specjalistami : położnymi, dr. dermatologii, fizjoterapeutką pediatryczną brafitterkami. Kurs natomiast od 2018 roku cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników oraz specjalistów z branży. Został rozbudowany i zaktualizowany o nowe wykłady i propozycje podejmowanych aktywności, a przede wszystkim przeniesiony na platformę i dostępny online.

To pierwsze i wciąż jedno z nielicznych tak kompleksowych opracowań na rynku polskim. Naszym marzeniem i misją jest niesienie wiedzy oraz bezpiecznych a jednocześnie prostych i przyjaznych rozwiązań dających zdrowie, sprawność, i budujących świadomość w zakresie aktywności fizycznej oraz w tematach uroginekologicznych kobiet w ciąży i po porodzie.

„Kurs edukacyjno- treningowy dla kobiet w ciąży i po porodzie” plus e-book to nowa, zaktualizowana wersja prozdrowotnego programu stworzonego przez fizjoterapeutki uroginekologiczne, trenerki i jednocześnie mamy. 

Pierwsza wersja została nagrana w 2018 roku i do dziś cieszy się uznaniem wśród osób, które z niej skorzystały jak również koleżanek i kolegów fizjoterapeutów oraz trenerów pracujących z kobietami w ciąży i po porodzie.

Nowa wersja została zaktualizowana i uzupełniona o kolejne wykłady oraz dodatkowe ćwiczenia.

W kursie znajdziesz:

5 wykładów:

  • dotyczący zasad bezpiecznego ćwiczenia w ciąży, wskazań oraz przeciwwskazań, a przede wszystkim korzyści jakie otrzymasz, będąc aktywna
  • wykład dotyczący połogu

– instruktaż ćwiczeń i prawidłowej pionizacji jeszcze w szpitalu po porodzie siłami natury i po cesarskim cięciu,

– omówienie tematów dotyczących dna miednicy, nietrzymania moczu,

– omówienie tematu rozejścia mięśnia prostego brzucha po ciąży,

  • szeroko pojęty temat brzucha po ciąży
  • o postawie ciała i jej wpływie na dolegliwości lub ich brak w czasie ciąży i połogu
  • o przygotowaniu krocza do porodu oraz pracy z bliznami krocza po porodzie drogami natury oraz blizną po cesarskim cięciu

10 zestawów ćwiczeń:

  •  6 podzielonych po 2 dla każdego z trymestrów,

– w każdym trymestrze – zestaw ćwiczeń, do którego nie potrzebujesz żadnego sprzętu oraz drugi urozmaicony o przybory takie jak duża czy mała piłka,

  • zestaw ćwiczeń dla zdrowego kręgosłupa,
  • stretching, który możesz dołączyć do każdej innej jednostki treningowej lub wykorzystać jako samodzielny zestaw,
  • propozycję pierwszego zestawu ruchów, który możesz wykorzystać jeszcze w połogu, by dopomóc regeneracji organizmu,
  • propozycję treningu, który możesz wykorzystać po okresie połogu

Warto wspomnieć, że treningi dedykowane ciąży w odpowiedniej, podanej przez nas w kursie kolejności stanowią świetne uzupełnienie oraz kontynuację ćwiczeń po połogu. Dlatego panie, które już urodziły z powodzeniem wykorzystają cały kurs, tak samo jak te, które są jeszcze w ciąży.

Jeśli szukasz bezpiecznych, a jednocześnie przyjemnych form ruchu w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka oraz stawiasz na edukację- ten Kurs jest dla Ciebie. Decydując się na nasz kurs, otrzymujesz kompleksowy zestaw, który zadba o Twoje dobre samopoczucie i sprawność przez całą ciążę i po niej.

UWAGA BONUS: DO ZAMÓWIENIA KURSU ONLINE Z E-BOOKIEM WYSYŁAMY DVD GRATIS!